Vyrobte si liek na rakovinu doma v mixéri

Život je dobrý

      Znie to ako vtip, uzdraviť sa z rakoviny za pomoci tvarohu? Je to však metóda dlhodobo prakticky i teoreticky testovaná.

Skúste to: pripravte si „zázrak“ dr. Budwigovej doma v mixéri

      Otestovať si, či je s diétou dr. Budwigové „život dobrý“, môžeme i sami doma. Nie je nutné si za tým účelom „zohnať“ rakovinu, kardiovaskulárnu, či inú závažnú chorobu! Recepty dr. Budwigovej majú pozitívny vplyv i na tých z nás, ktorí sa „len“ cítia napr. vyčerpaní, či trpia rôznymi druhmi autoimunitných chorôb. Vlastne majú pozitívny vplyv na každého, azda s výnimkou osôb s alergiou na laktózu.

      Pre všetkých záujemcov o zlepšenie vlastného zdravotného stavu a prirodzenú liečbu rakoviny je tu najzákladnejší recept na prípravu zázračného ľanového oleje s tvarohom. Dá sa pripraviť na slano i na sladko a chutí veľmi dobre! Popravde je to proste skvelá tvarohová nátierka, ktorej „vedľajším účinkom sú až zázračné účinky na ľudské zdravie…

Ľanový olej s tvarohom – základný recept

2 – 5 polievkových lyžíc ľanového oleja

Tučný tvaroh (aspoň 10%), olej s tvarohom v pomere 1 : 1 alebo 1: 2 až 1: 3.

Najprv dôkladne premixovať obe zložky, až vytvoria hladkú, krémovú konzistenciu, olej sa nesmie oddeľovať.

Sladký variant:

ovocie (maliny, čučoriedky, banán atd.), ovocná šťava.

Možné prisladiť trochou medu

Možné pridať trochu šampanského, cca 1 dcl (je to dobrý nosič pre omegu 3).

Slaný variant:

do zmixovanej zmesi ľanového oleja a tvarohu pridáme cibuľku, trocha drveného cesnaku, korenie (zázvor, kurkuma, italské bylinky a pod.), soľ, trocha zeleniny (mrkva, zelená cibuľka atď). Všetko dobre premixujeme. Vzniknutá nátierka sa hodí takmer k čomukoľvek, veľmi dobrá je napr. kombinácia s varenými zemiakmi a kyslou kapustou.

Do hotovej nátierky (sladkej i slanej varianty) pridáme cca 1 lyžicu mletých ľanových semienok.

Podrobnosti nájdete na internete,  zadajte do vyhľadávača „Budwig protocol“. Existuje dokonca Centrum dr. Budwigovej, kde nájdete hojnosť informácií o liečbe, dokonca si môžete zadarmo stiahnuť dietetického „sprievodcu“.

www.protiproud.cz/svoboda/zdravi/alternativy/

TOPlist