Koreň púpavy je 100x účinnejší ako chemoterapia

Púpavový čaj pôsobí na rakovinové bunky, ktoré sa po jeho útoku začínajú rozpadávať do 48 hodín. Tato rastlina má totiž nezanedbateľné množstvo liečivých vlastností. Čo pre to musíte urobiť?

                                  

Zbierať na jar púpavu z lúky, z čistých zjazdoviek mimo prevádzku alebo priamo zo svojej záhradky. Zatiaľ čo naše babičky robievali z kvetov púpavy med alebo sirup, dnes sa zbiera i ďalšia časť z tejto liečivky. Áno, je to koreň! Koreň púpavy môže pomôcť pacientom s rakovinou.

Vedci zistili, že koreň tejto rastliny funguje lepšie, ako chemoterapia, pretože „ničí“ iba bunky zasiahnuté rakovinou. Okrem toho má i diuretické vlastnosti, stimuluje sekréciu žlče, čistí pečeň, pomáha pri alergiách a znižuje hladinu cholesterolu. Nachádzajú sa tu veľmi dôležité vitamíny a minerálne látky ako je vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamín C, železo, vápnik, draslík, kyselinu listovou a horčík.

300x250 (sidebar)

Obsahuje až 535% potrebnej dennej dávky vitamínu K a približne 110% doporučenej dennej dávky vitamínu A. Tu sú všetky údaje o tejto rastline, ktoré sú známe už mnoho rokov.

Púpavový čaj

                       

 

 

The University of Windsor v Kanade urobila počiatočný výskum a výsledky dali novú nádej pre pacientov s rakovinou. Zistilo sa, že koreň púpavy v podstate „zabije“ bunky zasiahnuté rakovinou bez škodlivých účinkov na iné bunky v tele (oznámené na internetových stránkach Natural News).

Púpavový čaj pôsobí na postihnuté bunky tak, že sa rozpadávajú do 48 hodín. Bol urobený záver, že kontinuálna liečba koreňa púpavy, môže zničiť väčšinu rakovinových buniek u postihnutých pacientov. Kvôli týmto neočakávaným výsledkom skupina výskumníkov získala ďalšiu podporu pre pokračovanie výskumu tejto zázračnej rastliny.

John di Carlo, 72 rokov, ktorý má osobnú skúsenosť a je presvedčený o liečivých vlastnostiach púpavy, podstúpil intenzívne a „agresívne“ chemoterapeutické liečby, ktoré mu nádej nedávali. Lekári ho poslali domov s tým, aby strávil posledné dni so svojou rodinou. Behom troch rokov svoj boj s rakovinou vyhral. Skvelé výsledky zaznamenal už po 4 mesiacoch po užívaní čaju z koreňa púpavy. Ani nie pol roka stačilo k vymiznutiu príznakov a viedlo k čiastočnému až postupne k úplnému ústupu tejto zákernej choroby.

 

TOPlist