Kliešť od Vás utečie  a je tam niečo aj na komáre

Je to zaručený a vyskúšaný recept proti kliešťom. Návod na domáci biorepelent je zo Švédska.

 Tento prípravok neobsahuje žiadne chemikálie!!

Na prípravu potrebujete 1 sáčok rozmarínu, ktorý kúpite v obchode, ako prísadu do jedla, 1 liter vody a 1 lyžicu bieleho vinného octu. Do hrnca nalejte vodu a priveďte ju do varu. Potom odstavte a vysypte do vody rozmarín a nechajte poriadne vyluhovať. Rozmarín môže byť vo vode, až do vychladnutia odvaru. Potom scedíme rozmarýn a pridáme 1 lyžicu vinného octu. Prírodný repelent sa preleje do sprejovej fľaštičky a uloží sa do chladničky. Pred každým výletom do prírody si nasprejujeme telo, hlavne nohy od kolien dole. Nasprejujeme si tiež obuv!!

Blíži sa obdobie, keď začnú náš život a pohodu otravovať nenásytné a neodbytné komáre. V obchodoch sa míňajú repelenty a okrem toho sú aj zbytočne drahé a často ani nefungujú. Príde na to či máte zbytočné peniaze na vyhadzovanie ak je tu toto:

            Kúpiť si normálnu 200 ml fľaštičku alpy, a do toho nastrkať 30 ks klinčekov, čo mávame doma do vareného vína.  Nechať to tam vylúhovať a po 24 hodinách sa s tým už môžeme natrieť. Klinčeky necháme v alpe, ktorá máličko zhnedne.....vyjde nás to cca. Na 1 €. Je to prostriedok, ktorý funguje úplne nad očakávanie. Je odskúšaný a naozaj funguje bezvadne. Komáre odlietajú a hľadajú si inú obeť…........

 

TOPlist