Odstránenie vápenatých  usadenín z tela cesnakom a citrónom

Prof. Gerd Unterweger


Ak sú cievy v mozgu a srdci zvápenatené, pije sa denne jeden likérový pohárik (0,2 cl) výťažku z asi 30 olúpaných dielikov cesnaku a 5tich malých, nakrájaných a neolúpaných prírodných citrónov (bio).

Všetko sa v rozmixuje na kašu, dá do jedného litra vody a privedie sa k varu. Ale nechá sa iba raz “zovrieť”. Potom sa scedí a naleje do fľaše. Uchováva sa v chlade.
Denný pohárik sa pije podľa možností – pred, alebo po hlavnom jedle..

Už po troch týždňoch denného užívania pocítite v tele príjemné omladenie! Zvápenatenie a jeho vedľajšie príznaky ako je zhoršené videnie či sluch – sa zmenšujú a postupne odchádzajú.

Po troch týždňoch kúry by mal človek kúru na osem dní  vynechať a potom opäť tri týždne pokračovať. Potom sa dostaví prenikavý úspech. Tuto lacnú neškodnú a liečivú kúru by mal človek každý rok opakovať.

Nepríjemná cesnaková vôňa nie je vôbec cítiť a účinok citrónu s cesnakom sa prejaví naplno. Človek môže zase dobre spať a nemusí v noci „pobiehať“. Vápnik sa rozpustil..

Jedna žena se vyhla operácii srdca, pretože sa jej tuk a vápnik v cievach po kúre rozpustil. Tiež pri vypadávaní zubov – paradentóze sa cesnakový elixír dobre osvedčil!


Auf gutes Gelingen!
  
Prof. Gerd Unterweger  

TOPlist